Archive for Marzec, 2014

GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW RYBNIK 28-30.03.14 za nami

WP_20140329_003

Ponownie jeden brązowy medal udało się wywalczyć naszym zawodnikom tym razem podczas GPP w Rybniku. Dokonał tego Oskar GROCHOWSKI walki +75kg. Blisko podium znaleźli się Karolina CHWASTEK wygrywając dwa pojedynki , jednak w walce o medal musiała uznać wyższość koleżanki z Ciechanowa. Podobnie było w przypadku Konrada KULBAKI , który uległ zawodnikowi z Wrocławia i […]

GRAND PRIX POLSKI TAEKWON-DO RYBNIK

itf nowy

Już jutro ruszamy do Rybnika na GPP. O wynikach powiadomimy niebawem. Trzymajcie kciuki za całą naszą ekipę ))

Pierwwsze punkty zdobyte:)))

WP_20140322_031

III miejsce w klasyfikacji generalnej Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do w Borowej, medale oraz punkty niezbędne do kwalifikacji do Mistrzostw Polski zdobyte.Zapraszamy do foto galerii z tych zawodów na klubowego FB

I eliminacja do Mistrzostw Polski

SONY DSC

Juz w tą sobotę w Borowej koło Oleśnicy rozegrana zostanie I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodzszych. Nasz klub będzie reprezentowało 11 zawodników. Trzymać Kciuki!!!

Puchar Polski TKD ITF Ciechanów 2014

WP_20140309_010

Z jednym brązowym medalem wrócili zawodnicy MKST Bystrzyca Kł z Pucharu Polski , który odbył się w Ciechanowie. Medal wywalczył OSKAR GROCHOWSKI w konkurencji walk +75kg , 4 miejsce w konk. technik specjalnych wywalczył Arek GNABASIK a miejsca 5-8 w walkach przypadło Arkowi -75kg oraz Konradowi KULBACE -68kg

PUCHAR POLSKI 8-9 marca 2014 CIECHANÓW

pucharp14_1

Już w ten weekend w Ciechanowie rozegrany Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-do. Dla najstarszej grupy wiekowej jest to kwalifikacja do Mistrzostw Polski, juniorzy zaś walczą o kwalifikację do reprezentacji narodowej. W Ciechanowie nie zabraknie przedstawicieli naszego klubu:))) Trzymajcie kciuki i czekajcie na wyniki.

Oskar Grochowski uzyskał promocję na czarny pas :)))