WP_20140710_013

RUSZAMY DO ŁAZ ŁAZY – TAEKWON-DO 27.06-11.07.2015r Wyjazd nastąpi w dn.27.06.2015r /SOBOTA/ o godzinie 21.30 z przystanku komunikacji miejskiej „AVISTA” obok malej Poczty ul. Łużycka, zbiórka o godzinie 21.20/proszę zabrać ze sobą legitymację szkolną/- powrót 11.07.15r /SOBOTA /o godzinie 08.00 przystanek komunikacji miejskiej „ AVISTA” obok malej Poczty ul. Łużycka Telefony kontaktowe:; Grzegorz Ozimek 603385055 […]

EGZAMINY KLUBOWE

WP_20150618_16_58_10_Pro

UWAGA !!! 24.06.2015 EGZAMINY NA STOPNIE UCZNIOWSKIE W NASZYM KLUBIE. KŁODZKO L.O im. B.CHROBREGO SALA GIMNASTYCZNA I PIĘTRO. START GODZ 16.30

KLUBOWE ZAWODY TAEKWON-DO DZIECI

WP_20150618_17_11_54_Pro

Tradycyjnie na zakończenie roku treningowego trenujący Taekwon-do w MKST Bystrzyca Kłodzka / grupy dziecięce / miały swoje zawody. Nie mogło zabraknąć upominków oraz słodyczy

ZŁOTO I BRĄZ W RYBNIKU

k.chw

Podczas Mistrzostw Polski juniorów ,które odbyły się w Rybniku mieliśmy troje reprezentantów.Złoto otrzymał Marcel Kaszubowski a brąz wywalczyła Karolina Chwastek.

40 medali Polaków na Mistrzostwach Świata

WP_20150526_14_42_52_Pro

W Jesolo zakończyły się mistrzostwa świata w taekwondo ITF. Polacy przywieźli z Włoch 40 medali, w tym osiem złotych. Najlepszym zawodnikiem imprezy w kategorii juniorów został Jakub Gadzała z lubartowskiego Lewartu. Nad Adriatykiem walczyło o medale 1019 uczestników z 52 państw. Jeśli chodzi o występ biało-czerwonych, tym razem lepiej wypadli juniorzy, którzy wprawdzie zdobyli mniej […]