ZŁOTORYJA 2015 II turniej kwalifikacyjny za nami

WP_20150328_013

Tym razem Złotoryja gościła zawodników ubiegających się o prawo startu w Mistrzostwach Polski.po dwóch kwalifikacjach znamy już zawodników z naszego klubu, którzy uzyskali kwalifikacje do MP.
Wśród juniorów młodszych:Kinga Kaczor, Miłosz Mroczkowski, Tomasz Finokiet,Kacper Lewicki, Damian Zarzyka, Ernest Tatka a z juniorow:Karolina Chwastek,Arkadiusz Gnabasik,Marcel Kaszubowski.
Dodatkowo podczas tych zawodów rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, niestety z różnych powodów reprezentowała nas tylko 7 osobowa drużyna , która wywalczyła 10 pkt , a najlepiej spisał się Krzysiu Serafin zdobywając brązowy medal w mocno obsadzonej /prawie 60 osobowej stawce/konkurencji technik specjalnych