MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO BOROWA 2017

 
WP_20170408_10_01_02_Pro

Udanie wystartowali najmłodsi zawodnicy naszego Klubu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika w Borowej k/Oleśnicy.
Złoty medal wywalczył DOLIŃSKI Filip układy cup , dwa brązowe medale KUCHA Aleksandra układy cup oraz tech.specjalne, oraz GREDYS Paulina układy cup, punktowane lokaty wywalczyli ponadto : WADOWSKA Emilia, KRUK Wiktoria,RUTKOWSKA Oliwia, ŁAZAROWICZ Patryk, CHOJNACKI Michał, ŚLADCZYK Seweryn, KISAŁA Aleksandra,JĘDRZEJEWSKA Maria i WOŁOSZCZUK Natalia.
W kategorii juniora młodszego medale wywalczyli:GOZDUR Wiktoria walki-srebrny medal a kategorii juniora: TATKA Ernest złoty medal w układach formalnych oraz srebrny w walkach, ZARZYKA Damian złoto w walkach,KACZOR Kinga złoto w walkach oraz srebro w technikach specjalnych . GRATULACJE !!! oraz podziękowania dla GMINY Bystrzyca Kłodzka za wsparcie finansowe naszych działań