MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO 21.04.2018 BYSTRZYCA KŁ

 
DSC02543

i po Mistrzostwach!!! .Gratulacje dla wszystkich którzy postanowili zaprezentować nasz klub podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do – 21.04 18 w Bystrzycy Kłodzkiej z udziałem 318 zawodniczek i zawodników . Z pośród prawie czterdziestki młodzików z naszego klubu na zawody dotarła tylko 9 osobowa ekipa, która wywalczyła doskonałe 3 miejsce w stawce 14 klubów biorących udział w zawodach. Ogromne gratulacje dla Was !!! Szczególne uznanie dla Jasia DUDKA za zwycięstwo w konkurencji technik specjalnych ( pokonał 90 zawodników ). Jak przed rokiem świetnie spisała się Ola KUCHA, która zdobyła brązowy medal w technikach specjalnych. Pozostali dzielnie walczyli i uplasowali się na punktowanych miejscach. Swoją kwalifikację do Mistrzostw Polski mieli juniorzy młodsi i tak ;42kg srebro dla Marysi JĘDRZEJEWSKIEJ,46kg brąz dla Pauliny GREDYS,55kg brąz Natalia WOŁOSZCZUK,dwa brązowe medale w konkurencji układów oraz walk 70kg dla Seweryna ŚLADCZYKA, a dwa srebra dla Ernesta SOBONIA w tech.specjalnych oraz walkach 70kh, u juniorów brąz dla Wiktorii GOZDUR walka 50 kg. Podziękowania dla GMINY BYSTRZYCA KŁODZKA , która od zawsze wspiera nasze działania oraz pani Burmistrz Renaty SURMY za objęcie patronatem honorowym naszych Mistrzostw.