SEWERYN BRĄZOWYM MEDALISTA MPJMŁ

 
seweryn

W Nowej Rudzie-Słupcu zakończyły się XXVI M.Polski J.Młodszych w Taekwon-do. Na starcie zawodów zameldowało się 288 zawodników z 54 klubów wyłonionych w drodze eliminacji. Nasz Klub reprezentowała 5 osobowa ekipa zdobywając łącznie kolejne 12 pkt do ministerialnego systemu sportu dzieci i młodziezy. Bardzo blisko medalu była Paulina Gredys, która po dwóch zwycięstwach w walce o strefę medalowa uległa póżniejszej zwyciężczyni konkurencji układów formalnych. Dobrze spisały sie pozostałe Panie , Oliwia Rutkowska debiutująca w tych zawodach jaki i Natalia Wołoszczuk i Malina Plenkiewicz, która zostawiła kawał sportowego serca na macie -brawo!!! Jedyny rodzynek w ekipie Seweryn Śladczyk po czterech wygranych pojedynkach wywalczył brązowy medal w walkach do 70 kg. Podziękowania dla Gminy Bystrzyca Kłodzka , która zawsze wspiera nasze działania i dla sponsora ” DWOREK GALOSA ” ze Stronia Śląśkiego za ufundowanie nagród dla najlepszych zawodników i trenera Mistrzostw